Valentínsky darček, na ktorý určite nezabudnete

Zima sa ešte neskončila, ale už je tu jeden z najobľúbenejších sviatkov. A tak sa oplatí porozmýšľať nad výberom darčekov. Valentín je čas romantických zázrakov, sviatkami lásky. Tento čas je stvorený na to, aby sme drahým ľuďom urobili radosť!

Šperky boli vždy obojstranne výhodnou možnosťou medzi darčekmi. Tieto produkty sú výnimočné nielen svojou krásou a rozmanitosťou, ale aj svojou hodnotou. Zvyčajne sú šperky vyrobené z drahých, kvalitných kovov, takže niektoré modely sa dokonca stávajú rodinným dedičstvom.

Možnosti šperkov, ktoré sa stanú nezabudnuteľnými

Zlatý prsteň je najobľúbenejšou dekoráciou pre všetky príležitosti: slávnostné s drahými kameňmi, lakonické a diskrétne pre každý deň, ale vždy aristokraticky rafinované. Prsteň je univerzálny doplnok, ktorým môžete potešiť svojho manžela. Napríklad prsteň zdôrazní postavenie a dôveru.

Zlatý náramok je vzácny produkt, ktorý výhodne doplní obraz. Je lepšie zvoliť klasický, minimalistický štýl, ktorý bude odlišovať svojho majiteľa od ostatných. Náramok bude vyhovovať aj dieťaťu. Môže byť podľa názvu, napríklad náramok.

Zlaté náušnice. Kombinácia jasného lesku a sofistikovanosti robí tento vzácny pár všestranným pre každodenné aj večerné vzhľady. Napríklad dámske náušnice z ružového zlata sa hodia ku každému outfitu, robí z každej ženy skutočnú kráľovnú!

Ako dať šperk ako darček

Darujte zo srdca. Adresáta poteší darček práve pre neho. Napríklad pamätný talizman alebo personalizovaný darček s gravírovaním.

Zvážte úroveň intimity. Čím menej blízky vzťah, tým neutrálnejší by mal byť doplnok. Svojmu milovanému dievčaťu môžete darovať prsteň s kameňom a pre kolegu bude vhodnejšia brošňa.

Pohlavie, vek a štýl. Ak chcete presne odhadnúť štýl, je lepšie dať prednosť klasike, ktorá bude vždy v móde. Pánske šperky sú výstižnejšie. Ak vyberáte darček pre dieťa, dávajte pozor na doplnky v podobe kvetov alebo motýľov. Najširší sortiment majú dámske šperky. Ezoterické alebo náboženské symboly je najlepšie zvoliť len vtedy, keď presne poznáte vkus a presvedčenie danej osoby.

Odstráňte cenovku. Účtenku s hodnotou darčeka je lepšie neukazovať adresátovi, ale ponechať si ju pri sebe (ak je potrebná oprava produktu). Nový majiteľ by mal určite dať certifikát na drahé kamene, vzorku a záruku.

A to najdôležitejšie. Mali by ste dať nielen šperky, ale aj svoje pocity a srdce. Nezabudnite na to pri výbere šperkov pre drahú osobu. Týmto spôsobom určite dáte nielen nezabudnuteľnú vec, ale aj pozitívne emócie, vďaka čomu budú vianočné sviatky skutočne výnimočné!

odporúčané

Zlaté obrúčky sú ozdobou každej spoločenskej udalosti

Zlatý prsteň je starodávna dekorácia, ktorá symbolizuje nekonečno, bohatstvo a prosperitu. Predtým ich nosili iba bohatí ľudia a predstavitelia najvyšších autorít, zdôrazňujúc ich postavenie, rafinovanosť, luxus a prestíž. Teraz je

Niečo o puncovaní drahých kovov

Všetko, čo je vzácne, priťahuje okrem poctivých ľudí aj množstvo podvodníkov. Drahé kovy, ako zlato či striebro, nie sú výnimkou. Znalosť problematiky puncovania vám preto môže ušetriť vaše peniažky a dodať

9-karátové zlato už aj na Slovensku

Na začiatok, opäť niečo zaujímavé o zlate Pôvodne sa šperky vyrábali z čistých kovov, ako sa získavali z ryžovania, či ťažby. Až neskôr sa drahé kovy začali zlievať, aby boli